Topaz Gigapixel AI 6.3.4 License Key Etkinleştirilmiş + Çatlak İndir

Topaz Gigapixel AI 6.3.4 License Key PC Için İndir 2023

Posted by

Nasıl Etkinleştiririm Topaz Gigapixel AI Activation Key Ömür Boyu İndir?

Topaz Gigapixel AI License Key, kaliteden ödün vermeden görüntüyü büyütmenize ve genişletmenize yardımcı olabilecek gelişmiş bir fotoğraf yeniden örnekleme, yeniden boyutlandırma ve geliştirme programıdır. Topaz A. I Gigapixel Serial Key, yapay zekadaki bir gelişmeyi kullanarak fotoğraflarınızı genişleten bağımsız bir programlama paketidir. Daha yaygın olarak bulunan her şeyden daha kurnaz ve rafine olan bu araçla fotoğrafları belirli bir boyuta veya% 600’e kadar yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Topaz Gigapixel AI 6.3.4 License Key Etkinleştirilmiş + Çatlak İndir

Topaz Gigapixel A.I. Latest Version, resimleri yeniden boyutlandırmak, seçmek ve yakınlaştırmak için üst düzey bir uygulamadır. Böylece, yüksek hedefli fotoğraflar çekebileceğiniz gibi, eski fotoğrafları büyük konfigürasyonlarda, açıkça, dikkatli bir şekilde basabilirsiniz. Görüntü bu programla kırpılabilir ve ardından gerekli boyuta büyütülebilir. Bazı fotoğrafların daha büyük versiyonlarını oluşturabilir ve küçük boyutlu bir dosyadan daha da fazla ayrıntı elde edebilirsiniz.

Gökyüzü ve sis gibi büyük temel bileşenler, tüm tutarsızlıklar için yumuşatılır, bireysel minyatür bileşenler, çimenler honlanır ve taze ve keskin olacak şekilde yeniden yapılır ve nesnelerinizin her biri (makaleler veya bireyler) benzersiz yükseltmede kaybolan yeni gizli ayrıntıları görkemli hale getirmek için yeniden çizilir. “Kargaşa ve Bulanıklık Azaltma” seçeneği ile resimdeki kargaşayı azaltabilirsiniz.

Bunu da Beğenebilirsin: PhotoGrid Premium

Nedir Topaz Gigapixel AI Download Full Version With Crack?

Topaz Gigapixel A.I. Full Version Free Download, eski fotoğrafınızı kroniğinizden daha büyük bir boyut ve piksel ile yeniden boyutlandırmak ve modernize etmek için olağanüstü bir araçtır. Böylece, üst düzey resimlerinizi, yüksek hedefli fotoğrafları yakaladığınız gibi, açıkça son derece ayrıntılı bir şekilde geniş bir organizasyona basabilirsiniz. Yapay zeka destekli yükseltmesi, belirsiz, gülünç ressam görünümünü ortadan kaldırır ve yakın zamanda yüksek hedefli yetkin bir kameradan geldiği gibi kaybolan noktayı yeniden kurar.

Topaz Gigapixel AI Keygen, kaliteyi kaybetmeden görüntüyü yeniden boyutlandırmanıza ve büyütmenize yardımcı olabilecek gelişmiş bir fotoğraf yeniden örnekleme, yeniden boyutlandırma ve büyütme yazılımıdır. Topaz Gigapixel, görüntülerinizi büyütmek için yapay zekada bir atılım kullanan bağımsız bir yazılım paketidir. Mevcut olan her şeyden daha akıllı ve daha keskindir ve görüntüleri belirli bir boyuta veya %600’e kadar yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır.

Bunu da Beğenebilirsin: Capture One Pro

Topaz Gigapixel AI 6.3.4 License Key Etkinleştirilmiş + Çatlak İndir

Photoshop’un Topaz Gigapixel AI’sındaki yenilikler nelerdir?

 • Güzel ve keskin baskılar. Üretimden sonra uygulanan yüksek çözünürlüklü kırpma.
 • Fotoğraflar bir akıllı telefonda çekildi, ancak DSLR kalitesinde görünüyorlar.
 • Görüntülerinizi neden genişletirseniz genişletin, her zaman mevcut en yüksek kaliteye sahip olmanız faydalı olacaktır.
 • Şu anda fotoğrafınızdaki ayrıntıları daha geniş bir ölçekte artırabilen tek resim büyütme ürünü Topaz Gigapixel Al Keygen’dir.
 • Gerçek keskinlik için doğru ayrıntıları geri yükleyin.

Ne var Ne yok?

 • Artık görüntüleri kaydederken sağ tarafta bir panel beliriyor ve size genel ilerlemeyi bildiriyor ve işlemden sonra tüm dosyalarınızın işlendiğini bildirmek için etrafta kalıyor.
 • Öğretici arayüz yeniden yapıldı.
 • İşaretleyiciler artık doğrudan çeşitli düğmelerin üzerinde gösteriliyor ve artık yanlış hizalanmıyor.
 • Araç ipucu stili artık programın geri kalanıyla uyumlu

Sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10.
 • Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
 • Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
 • İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üstü.

Nasıl Crack yapılır, yama yapılır ve etkinleştirilir?

 • Aşağıdaki bağlantılardan en son sürümü indirin.
 • Programı kurun ama çalıştırmayın. Ardından, kurulum dizinine kopyalayıp değiştirin.
 • Cracked Topaz Gigapixel AI’nın Keyfini Çıkarın

İndirme: {link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *