Security Monitor Pro 6.24 License Key Ömür Boyu İndir 2023

Security Monitor Pro 6.24 Seri Anahtar İndir nedir?

Security Monitor Pro License Key, bilgisayarınızı ve IP kameralarınızı tam HD video güvenlik ve gözetim sistemine dönüştüren harika bir yazılımdır. Güvenlik sisteminizdeki kamera sayısını kontrol edebilen ve izleyebilen profesyonel tabanlı bir yazılımdır. Ayrıca, birden fazla USB kamerayı destekler. Bunun yanı sıra 16’dan fazla IP kamerayı kaydetmek ve izlemek için en iyi çözümdür. Ayrıca, karmaşık güvenlik izleme sorunları için en iyi çözümdür. Security Monitor Pro, en fazla sayıda mevcut özelliğe sahip IP video gözetim yazılımıdır.

Security Monitor Pro 6.24 License Key Crack ile İndirin [2023]

Security Monitor Pro Crack, kullanıcıların kişisel ekipman için film elde etme ve doğrulama prosedürlerini bağımsız olarak yapılandırmasına olanak tanıyan güvenlik ürünüdür. Dizüstü bilgisayarları ve İnternet protokolü web kameraları, bu muhteşem iyileştirme sayesinde kapsamlı bir Geniş Ekran kayıtlarının korunması ve gözetim altyapısı haline gelecektir. Security Monitor’in programla çekilen video ve görüntüleri bir FTP sunucusuna yüklemesi mümkündür, böylece bunlar bir web sitesinde yedeklenebilir veya uzaktan görüntülenebilir.

Bunu da Beğenebilirsin: 360 Total Security Crack

Güvenlik monitörü nasıl çalışır?

Gizli modu etkinleştirirseniz, Security Monitor Pro Serial Number arka planda çalışırken bile Windows görev çubuğunda herhangi bir simge göstermez. Başlangıçta birkaç saniye boyunca hareket algılanmamış olsa bile olaylar hemen kaydedilir. Bu nedenle, onu tetikleyen olayı ilk birkaç saniye içinde görebilirsiniz. Tüm eylemler Security Monitor Pro Crack’in kronolojik olarak düzenlenmiş ve kamera başına alfabetik sırayla gösterilen olay günlüğüne kaydedilir. Zor güvenlik sorunlarıyla uğraşırken, Security Monitor Pro diğerlerinin ötesine geçen bir araçtır.

Security Monitor Pro Crack‘i indirin, günlük aktiviteler için güvenilir bir yazılımdır. Kullanımı kolaydır ve şu anda 2200 farklı kamera modeli ve tüm web kameraları desteklenmektedir. Özel olay hareketinizi kaydetmek istediğinizde, e-posta bildirimini algılamak ve göndermektir. Ayrıca, her kameranın kendi ayarı ve kayıt etkinlikleri vardır. Burada kaydedilen videoları yedekleme için otomatik olarak bir FTP sunucusuna yükleyebilir.

Security Monitor Pro, en kapsamlı özelliklere sahip IP video gözetim yazılımıdır. Yazılımı, size bir e-posta gönderecek, olayın video kaydını oluşturacak, görüntüleri yakalayacak ve hareket algıladığında bir alarm çalacak şekilde yapılandırma seçeneğiniz vardır. Hareket algılama, kayıt ve eylemler de dahil olmak üzere diğer parametrelerin tümü her bir kamera için özelleştirilebilir.

Bunu da Beğenebilirsin: Zenmate VPN Crack

Security Monitor Pro 6.24 License Key Crack ile İndirin [2023]

Security Monitor’ün temel özellikleri nelerdir?

 • Hareket algılanabilir, filmler kaydedilebilir ve hem görünür hem de işitsel uyarılar aynı anda kaydedilebilir.
 • Security Monitors Professional, tüm dünyada yaygın olarak kullanılmasına rağmen bugün piyasadaki en uygun maliyetli uygulamalardan biridir. Birincil odak noktası, güvenlik ve izleme sistemleri alanlarında en ileri ve yeni fikirleri sunmaktır.
 • Bu uygulama en güçlü araçlara, üstün seçeneklere ve olağanüstü tekniklere sahiptir, bu da onu yalnızca bilgisayarınızı değil, aynı zamanda mülkünüzde zaten kurulu olan kameraları kapsamlı bir video gözetim ve kolluk sistemine dönüştürmek için ideal bir seçim haline getirir.
 • Bu en son sürümde hoş ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzü kullanıma sunulmuştur. Kullanıcılara, temel bir dizi talimatı izleyerek verilen tüm görevleri yerine getirme yeteneği sağlar.
 • Ayrıca, bu cihazın bugün piyasada ticari olarak mevcut olan tüm güvenlik ürünleri arasında en güvenilir olduğu iddia edilmektedir.

Security Monitor Pro Sistem Gereksinimleri:

 • XP, Windows Server 2008, Vista, Windows 7, 8, 8.1 ve Windows 10’u destekler
 • 32 IP kamerayı destekleyen 2GHz İşlemci ve Core i7-3770 CPU içerir
 • 32 IP kamera en az 2GB RAM ve 16GB RAM gerektirir

Nasıl Crack Yapılır Security Monitor Pro Crack Kurulumu?

 • Security Monitor Pro 6.22 için crack’i aşağıda verilen bağlantıdan indirin.
 • Bu yazılımın kurulumunu tamamladıktan sonra.
 • Bu Sürümle İşiniz Bitti, Lütfen Keyfini Çıkarın!
 • Mutluluklar!

İndirme: {link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *