Parallels Desktop 19.1.1 Crack + Seri Ücretsiz İndirme [2023]

Parallels Desktop v19.1.2 Crack With License Key İndirmek 2023

Posted by

Parallels Desktop v19.1.2 Crack Tam Aktivasyon Çevrimdışı yükleyici

Parallels Desktop Crack ‘ın en son sürümü olan 18, Windows 10 ve macOS Mojave için eksiksiz destek sunar. Tasarım sürecinde yüksek beklentileri olan geliştiriciler, uzman kullanıcılar ve diğer profesyonellerle birlikte geliştirilirler. Pro sürümü size artırılmış işleme kapasitesi, 128 gigabayt rasgele erişim belleği (RAM) ve her sanal makine için 32 sanal CPU (vCPU) sağlar. Visual Studio, Vagrant, Chef ve Jenkins gibi popüler geliştirme araçlarının yanı sıra yerleşik hata ayıklama araçları, sanal makineler için başsız mod, iç içe sanallaştırma ve geri alma modu desteği içerir. 24 saat sunulan ücretsiz telefon ve e-posta yardımının yanı sıra, Mac® ve PC için bu uygulama, otuzdan fazla farklı aracı hem hafif hem de güçlü tek bir pakette birleştirir.

Parallels Desktop 19.1.1 Crack + Seri Ücretsiz İndirme [2023]

Windows’u OS X’e yüklemek, Parallels sayesinde çok basit bir işlem haline getirilmiştir. Windows dosyalarını bir Mac uygulaması içinde açabileceğiniz gibi, bir Mac belgesini bir Windows uygulaması içinde açmak da mümkündür. Ek olarak, entegrasyon seçeneği, Windows uygulamalarının bir OS X bilgisayarındaki klasörlerde gezinmesini mümkün kılar. Bunun doğrudan bir sonucu olarak, yazılımın neredeyse tamamı işlevseldir. Mac kullanıcıları, Parallels Desktop For Mac ‘in Windows ve Mac işletim sistemlerini sıkı bir şekilde entegre etme yeteneği sayesinde, rakip sanallaştırma yazılımlarının kullanıcılarına göre önemli bir avantaja sahiptir. Hem Şirket Sürümü hem de Pro üyelikleri, aylık ücretlerine ücretsiz yükseltmeler içerir.

Parallels’i M1 Mac’te ücretsiz olarak kullanabilir miyim?

Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek kalmadan Windows ve Mac OS X’i aynı anda çalıştırmanıza olanak tanıyan hem Windows hem de Mac için bir programdır. Parallels Desktop Mac Free olarak, bu platformlar arası destek yardımcı programı, Mac’inizin rahatlığından, kullanışlılığından veya güvenliğinden hiçbir şekilde ödün vermeden Windows uygulamalarını Mac’inizde çalıştırmanızı mümkün kılacaktır. Parallel Desktop’ın tam sürümünü kullanarak da etkinleştirebilirsiniz. Parallel Desktop yüklemesiyle birlikte gelen Keygen’i kullanıyorsanız anahtarınız. Birden çok işletim sisteminin tek bir iş istasyonunda çalıştırılması ve test edilmesi, size neredeyse tam erişim sağlayan tam sürüm sayesinde mümkün hale gelir.

Size Windows 10’u indirip yükleme veya Windows kullanmak istiyorsanız kullanmak istediğiniz Windows, Linux, Ubuntu veya Boot Camp kurulumunu seçme seçeneği verilecektir. Parallels Desktop Key, iMac, Mac mini ve çalışanın MacBook’unun işlem hızı, kaynak Windows programlarının veya görüntülerinin yürütülmesinden etkilenmez. Parallels 19.1.2 Keys, arama motorunu geri getirdi ve Overwatch’daki birinci şahıs nişancı modunu doğrulamak için Blizzard ile yakın bir şekilde çalışıyor. Burada sisteminizin özelliklerine göre Mac’inizde oyun oynayabileceğinize dair bir iddia var ama ben bu iddiaya temkinli yaklaşıyorum.

Bunu da Beğenebilirsin: Kodi Crack

Parallels Desktop 19.1.1 Crack + Seri Ücretsiz İndirme [2023]

Anahtar özellikleri For Windows 10

 • Parallels Desktop Full Version Windows kurulumunuzun düzgün çalışması için çözmeniz gereken UAC kurulumlarıyla ilgili bir sorundur.
 • Parallels, bu paketin bir Professional ve bir Business sürümünü sunuyor; her ikisi de şirketlerinin Toolbox uygulama paketini standart bir özellik olarak içeriyor.
 • Geçiş yapmayı sevmeyen Windows 10, Windows için oluşturulmuş programları çalıştırmayacaktır.
 • Edge gibi bazı uygulamaları başlatmaya çalıştığımda, “Bu uygulamalar Yönetici hesaplarıyla açılamaz” şeklinde bir uyarıyla karşılaştım.
 • Sanallaştırma Windows 10 Home kullanıcıları için bu sorunu çözmenin en etkili yolunun ayrıntılarını veren adım adım bir eğitim sağlamak.

Ne var ne yok?

 • Microsoft Teams’deki kamera videolarının donması sorunu çözüldü.
 • Ayrıca, Windows Vista sanal bilgisayarlarındaki siyah ekran sorunu çözüldü.
 • MacOS sanal bilgisayarların kalitesini artırmak için standart çözünürlük yükseltildi.
 • Dosyalar Kaydedilebiliyor Linux’un en son sürümleri artık tüm sanal bilgisayarlara (sanal cihazlar veya ücretsiz sistemler olarak da bilinir) yükleniyor.
 • Ayrıca, ProMotion ekranlı bir Mac’te tam ekran modunda bir sanal makine çalıştırırken bile macOS menü çubuğunun görünür kalması sağlanabilir.

Sistem gereksinimleri:

 • Parallels Desktop yazılımın tam adıdır.
 • En yeni sürüm olan 19.1.1, 2022 yılının Aralık ayında piyasaya sürülmüştür.
 • 32-bit ya da 64-bit sistem ile kullanabilirsiniz.
 • Tarafından oluşturuldu: Parallels
 • Sistemik ve Verimlilikle İlgili Konular

Nasıl Crack Yapılır?

 • Yazılım, yükleyiciyi resmi web sitesinden indirdikten sonra kurulabilir.
 • Programın ilk kurulumu tamamlandıktan sonra, Parallels Desktop Crack’i indirebilirsiniz.
 • Etkinleştirmek için Anahtarları girebilir ya da çatlağı kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
 • Kurulum dosyasını yönetici ayrıcalıklarıyla kopyalayın ve çalıştırın.
 • Bu meseleyi çözer.

İndirme: {link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *