Galaxy At War Mod 2.1.2 License Key Ücretsiz İndir 2023

Galaxy At War Mod 2.1.2 Crack Plus Tam Son Sürüm

Galaxy At War Mod License Key Google’ın mobil işletim sistemi olan Android için oluşturulmuş bir uygulamadır.  Petroglyph Games tarafından yaratılmıştır. Galaxy At War Modu buradan indirilebilir. Star Wars evreninden ilham alan bu mod, yeni özellikler, birlikler, hizipler ve oyun mekaniği ekleyerek mevcut oyun deneyiminin kapsamını iyileştirmeyi ve genişletmeyi amaçlıyor.

Galaxy At War Mod 2.1.2 Crack + Lisans Anahtarı Ücretsiz İndir

Oyunun aksiyonu Galaktik İç Savaş sırasında gerçekleşir ve oyunculara Rebel Alliance, Galactic Empire ve diğer etkili kuruluşlar gibi çeşitli iyi bilinen Star Wars gruplarının liderliğini üstlenme fırsatı verir. galaksinin dört bir yanından. Hepsi kendi özel güçlerine ve niteliklerine sahip araçlar, yıldız savaşçıları, ana gemiler ve kahramanlar gibi ek birimler ekler.

Galaxy At War Modunun birincil hedeflerinden biri, hem daha sürükleyici hem de kaynak malzemeye sadık bir Star Wars deneyimi sağlamaktır. Galaxy At War Mod Full Version, genişleyen evrenden ve diğer medya türlerinden özellikler ekleyerek çeşitli ve ilginç bir oyun ortamı yaratır. Mod yapımcıları, Star Wars dünyasının görünümünü, atmosferini ve mitolojisini yeniden yaratmayı misyon edindiler. Bunu yaparken, hayranlara galaksideki savaşa tamamen kapılma fırsatı veriyorlar.

Galaxy At War Modunda Nasıl Oynuyoruz?

Galaxy At War Mod Keygen oyuncuların katılması için her biri benzersiz bir dizi hedef ve üstesinden gelinmesi gereken zorluklar sunan yeni kampanyalar, görevler ve senaryolar ekler. Oyuncular, rakiplerine karşı avantaj elde etmek için destansı uzay savaşlarına katılma, düşman gezegenlere kara saldırıları başlatma ve kaynakları ve bölgeleri dikkatli bir şekilde yönetme seçeneğine sahiptir.

Mod, tüm görsel deneyimi iyileştirmek için grafikleri günceller, grafiksel değişiklikler yapar ve kullanıcı arayüzünü geliştirir. Galaxy At War Mod Key eklemeler, oynanış iyileştirmeleriyle birlikte modu oluşturuyor. Bu, mod için daha gösterişli ve profesyonel bir görünüme katkıda bulunurken aynı zamanda oyuncuların Star Wars dünyasına daha iyi kapılmasına yardımcı oluyor.

Galaxy At War Mod Free Download gibi modifikasyonların tutkulu hayranlar tarafından yapıldığını ve oyunun orijinal sürümünün yapımcıları tarafından herhangi bir resmi sıfatla onaylanmadığını veya yetkilendirilmediğini akılda tutmak çok önemlidir. Bu değişiklikler genellikle oyunculara taze oyun deneyimleri sağlamak ve aynı zamanda temel oyunun kullanışlılığını artırmak için geliştirilir.

Bunu da Beğenebilirsin: Mortal Kombat Ultimate Serial Key

Galaxy At War Mod 2.1.2 Crack + Lisans Anahtarı Ücretsiz İndir

Galaxy At War Modunun Temel Özellikleri İndir:

 • SONRAKİ NESİL 3D GRAFİKLER’de uzay aracı tasarımının zirvesine herhangi bir şekilde katılmak için ücretsiz.
 • Üssünüzü inşa etmek ve geliştirmek için çeşitli malzemeler toplamanız ve uranyum çıkarmanız gerekecek.
 • Üssünüzü savunmak için mayınları, füze kulelerini, silahları, duvarları ve lazer taretlerini kullanmalısınız.
 • Emrinizde bulunan 11’den fazla farklı kara ve hava birliği ile ideal orduyu kurabilirsiniz.
 • Kaynaklarını kazanmak ve Şöhret Puanı kazanmak için dünyanın farklı yerlerinden diğer oyunculara karşı savaşlara katılın.
 • Kampanya Modunda 30’dan fazla farklı görev bulunabilir.
 • Oyun boyunca 25 farklı hedefin ve başarının kilidini açın.

Galaxy At War Modunun Sistem Gereksinimleri:

 • İlk olarak, Windows XP/10/8/8.1’i yükleyebilir veya etkinleştirebilirsiniz.
 • Ayrıca Mac ve Windows ile de Çalışabilirsiniz.
 • Bu araç, 1GHz’lik bir Merkezi İşlem Birimi (CPU) gerektirir.
 • Yani, minimum 5.12 GB RAM gerektirir.
 • Bu yazılım 200 MB veya daha fazla disk alanı gerektiriyordu.

Nasıl Kurulur?

 • İlk önce Bağlantıların altındaki Galaxy Control 3D strateji MOD APK formunu indirin.
 • İndirdikten Sonra Oyunu Normal Olarak Kurun.
 • Kurduktan Sonra Oyunu Çalıştırın.
 • Siz Yaptınız. Şimdi Oyunun Tam Sürümünün Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *