Fraps 3.6.1 Serial Key PC Için İndir 2023

Nasıl Etkinleştiririm Fraps Product Key Ömür Boyu İndir?

Fraps Serial key daha sonra kendi programlarınızda kullanmak üzere bir sabit sürücüye de aktarılabilir. Hızlı bir şekilde erişilebilen ve tarihlendirilebilen ekran görüntüleri alın. Bu araç büyük pencere bölmeleriyle kullanım için tasarlanmıştır. Bu noktada, herkes ırk ve arkadaşlarımıza ihtiyaç duyduğumuz diğer faktörler de dahil olmak üzere çağdaş konulara yanıt olarak saçma sapan eğlence yöntemleri oynuyor.

Fraps 3.6.0 Crack + Aktivasyon Anahtarı Ücretsiz İndir 2023

Yazılım, en son teknolojileri içermektedir. YouTube üretim sürecini basitleştiriyor. Fraps Keygen olarak, gerçek zamanlı kare hızı gösterilir. Bu alan sizin için de kullanılabilir. Video kaydetmenize, ekran görüntüsü almanıza, sesleri yazıya dökmenize ve kıyaslamalar yapmanıza olanak tanıyan fantastik ve güçlü bir programdır.Kullanıcının video oyunuyla meşgul olduğu süre boyunca, ekran görüntüsünü kaydetme seçeneği de vardır. Çok iyi bilinen bir strateji kullanır ve her ikisi de diğer web sitelerinde daha güvenilir görünmesine yardımcı olan değerlendirmeleri içerir.

Bunu da Beğenebilirsin: Camtasia Studio Crack

Nedir Fraps Download Full Version With Crack?

Fraps Download Full Crack ek olarak, yakalanan görüntünün oyunu kesintiye uğratmadan arka planda PC’de gösterilmesini sağlayan bir anlık görüntü özelliği dahildir. Bu program bir ekran kayıt özelliğine sahiptir. Hem ekran görüntüleri hem de videolar yakalanabilir. Çok yönlülüğü nedeniyle, bu cihazın birçok uygulaması vardır. 2014 yılında bu cihaz, kil oyunu meraklılarının basit, anlaşılır bir oyun için kendi özelliklerine göre kullanmaları için halka tanıtıldı. Kısaltması Raps ile bilinen bu hafif kıyaslama aracının kullanımı çok kolaydır. Büyüleyici bir uygulama kullanarak masaüstünüzü yakalamak için en büyük yetenekler.

Fraps Torrent ekran görüntüsü aracı kullanmak. Windows için hem ekran kayıt hem de yakalama araçları dahildir. En iyi araç, bağlı kıyaslama ve kare hızı istatistikleri sunar. Uygulama, kare hızını gerektiği gibi izlemenizi ve ayarlamanızı sağlar. Uygulama ayrıca daha sofistike kullanıcılar için bazı ekstra işlevlere sahiptir. Bu cihazın teknolojisi o kadar hızlı ve seri ki, siz oyunu gerçek zamanlı olarak oynamaya devam ederken herhangi bir görüntü veya ekran görüntüsü ekranda yakalanabiliyor. Bu programı yaratan Beepa firması, frap’ın oyun kaydetme ve ekran görüntüsü alma konusundaki popülaritesi nedeniyle oyun camiasında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Fraps For Mac çeşitli özel ve endüstriyel uygulamaların gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Bu uygulama tarafından yapılan video ve görüntü yakalamalarının son ürünü buradan elde edilebilir. Son derece küçük boyutu nedeniyle, gereksinimlerini karşılamak için yalnızca tek bir sistem gerektirir. En yeni CPU’ların tümü için güvenilirdir, yakalama hızı yüksektir ve en hızlılar arasındadır ve hem GeForce hem de AMD Radeon görsel kartlarıyla uyumludur. Bu uygulamanın birincil odak noktası, FPS ile ilgili olduğu için ekran tasarrufudur. Oyun sırasında ne barikatlar ne de herhangi bir engel vardır. Geliştirildikleri takdirde, yayınlanmaları için birçok ek perspektifte daha iyisi için büyük bir fark yaratabilecek çok sayıda küçük ayrıntı var.

Bunu da Beğenebilirsin: Mirillis Action Crack

Fraps 3.6.0 Crack + Aktivasyon Anahtarı Ücretsiz İndir 2023

Fraps Crack Ana Özellikler:

 • Gerçek Zamanlı Video Yakalama gibi bir araç sayesinde en sevdiğiniz video oyununu oynarken bir film izleyebilirsiniz. Filmi indirmek için çok çeşitli kalite ve FPS (saniye başına kare) ayarları mevcuttur.
 • Windows 7, 8, 8.1, 10X ve Vista’da çok çeşitli ses kaynaklarından kayıt yapar.
 • Çoğu durumda, yakalanan video yüksek kalitededir.
 • DirectX 11’de ses kaydını kolaylaştırır.
 • Sezgisel ve ustalaşması kolay bir programdır.

Fraps Crack Tam Sürüm’deki yenilikler neler?

 • DWM’de görüntülenmeyen tezgahlar) ve DX10
 • Şu anda Direct X 11’i desteklemektedir.
 • Basit ama zarif tasarım

Fraps yüklemek için Fraps Crack’i nasıl kullanırım?

 • Aşağıdaki bağlantıdan tam sürümünü edinerek ve kurarak başlayın.
 • Dosya indirme bağlantısı sadece bir tık ötede.
 • Yoğunlukta bir artış olacaktır.
 • Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kendi bilgisayarınıza kurmak.

İndirme: {link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *