Acoustica Label Maker 3.40 Crack + Lisans Anahtarı İndirme

Acoustica Label Maker 3.45 License Key İndirmek 2023

Posted by

Acoustica Label Maker 3.45 Crack Plus Tam Son Sürüm

Acoustica Label Maker 3.40 Crack + Lisans Anahtarı İndirme

Acoustica Label Maker License Key iş dünyasının piyasaya sürdüğü en modern programdır. Bilgisayarlarla arası iyi olan çoğu kişi. Acoustica Label Maker, Acoustica Inc. tarafından oluşturulmuş, kullanıcılara çeşitli disk formatları ve ortam türleri için profesyonel görünüme sahip etiketler, kapaklar ve ek parçalar tasarlama ve bunları değiştirme yeteneği sağlayan bir yazılım aracıdır.

Kullanıcılar, Acoustica Label Maker Crack yardımıyla kolayca kendi zevklerine göre etiketler oluşturma ve kişiselleştirme olanağına sahiptir. Program, etiket oluşturmak için bir başlangıç noktası görevi görebilecek önceden tasarlanmış şablonlardan, arka planlardan ve resimlerden oluşan geniş bir koleksiyon sağlar. Bunlar çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Program, ürünlerin etiket üzerine doğru bir şekilde yerleştirilmesini ve hizalanmasını sağlayarak bitmiş ürünün cilalı ve profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlar. Kullanıcılar, medya koleksiyonlarının düzenlenmesine ve tanımlanmasına yardımcı olan parça listeleri, sanatçı adları, albüm adları ve daha fazlası gibi temel bilgileri etiketlerine ekleyebilir.

Acoustica Label Maker’ı Nasıl Kullanırız?

Doğrudan disklere yazdırma özelliği, Acoustica Label Maker Latest Version yazılımının en yararlı yönlerinden biridir. Kullanıcılar kendi etiket tasarımlarını uygun yazıcılar kullanarak yazdırılabilir disklere doğrudan yazdırabilecekleri için artık yapışkan etiketler veya etiketler kullanmak gerekli değildir. Bu, tamamlanan disklerin hem pürüzsüz hem de profesyonel bir görünüme sahip olmasını garanti eder.

Program, CD veritabanları veya ses dosyaları gibi çeşitli kaynaklardan parça listelerini ve albüm bilgilerini içe aktarmak için ek işlevlere sahiptir. Bunlar yazılıma aktarılabilir. Acoustica Label Maker Keygen, hem doğru hem de güncel bilgilere sahip etiketler oluşturmayı basitleştirir, bu da insan verilerinin girilmesi için harcanacak zaman ve emekten tasarruf edilmesini sağlar.

Ayrıca, Acoustica Label Maker Key yazılımında bulunan araçları kullanarak mücevher kutuları, DVD kutuları ve diğer ambalaj türleri için kapaklar ve ekler oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, disk etiketlerine karşılık gelen ön ve arka kapaklar, sırt etiketleri ve ekler oluşturabilir, böylece ortamları için tüm bileşenlerini içeren birleşik ve estetik açıdan hoş bir ambalaj üretebilir.

Bunu da Beğenebilirsin:  VMWare Pro Crack

Acoustica Label Maker 3.40 Crack + Lisans Anahtarı İndirme

Acoustica Label Maker İndir’in Temel Özellikleri:

 • Kağıt, disk vb.
 • iTunes, Windows Media Player ve diğer müzik çalma listelerini içe aktarma CD-Text, FreeDB ve MusicBrainz albüm veritabanları veya (veri veya MP3 diskleri için).
 • DVD Free Label Maker Crack Ses, veri ve video çalma listeleri
 • Parçaların otomatik biçimlendiricisi, spirallerde, çok sütunlu formatlarda ve daha fazlasında tek tıklamayla parça değişikliğine izin verir.
 • Bölümleri (sanatçı, başlık vb.) veya tüm bölümleri ortaya çıkarmak veya gizlemek için tek bir tıklama.
 • İzleme alanları bağımsız olarak biçimlendirilebilir.

Acoustica Label Maker’ın Sistem Gereksinimleri:

 • İşlemci için 1 gigahertz (GHz) veya daha fazlası.
 • : XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10.
 • Yazıcı 100 MB boş sabit disk alanı RAM: 32 bit Windows için 1 GB veya 64 bit Windows için 2 GB.

Nasıl Kurulur?

 • Başlamak için, aşağıdaki bağlantılardan Acoustica CD-DVD Label Maker için crack edinin.
 • Yazılımın önceki sürümlerini kaldırmak için lütfen IObit Uninstaller Pro’yu kullanın.
 • Dosyanın indirilmesi tamamlandığında, kurulumu her zamanki gibi çalıştırın.
 • Kurulumdan hemen sonra programı başlatmayın.
 • Ardından, crack dosyasını C:Program Files dizinine yapıştırın.
 • Görev Tamamlandı. İşte Extended Cut, bu yüzden acele etmeyin ve keyfini çıkarın.

Ayna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *