Smadav Pro 14.9.1 Serial Key PC Için İndir 2023

Nasıl Etkinleştiririm Smadav Product Key Ömür Boyu İndir?

Smadav Pro 2023 14.9.1 + Lisans Anahtarı Ücretsiz İndir

Smadav Serial Key özellikle Windows çalıştıran bilgisayarlar için üretilmiş bir antivirüs programıdır. Bilgisayarları virüsler, truva atları, solucanlar ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak için yaygın olarak kullanılır ve .net tarafından oluşturulmuştur, bu da onu Endonezya’daki en popüler antivirüs programlarından biri haline getirmektedir. en önemli farkı, birincil bir uygulama ile birlikte çalışan ikincil bir antivirüs kalkanı olarak tasarlanan rolüdür. Bu nedenle, birincil antivirüs yazılımınızın yerini alması değil, bilgisayarınızın mümkün olduğunca güvende olmasını sağlamak için onunla birlikte çalışması amaçlanmıştır. Az yer kaplaması ve minimum kaynak gereksinimi nedeniyle eski veya daha az güçlü makineler için çok uygundur.

Smadav Keygen ardımıyla bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer kötü amaçlı programlardan koruyun. Kapsamlı tarama mekanizması sayesinde enfeksiyon hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldırılır. Bu uygulamanın çeşitli anti-virüs programlarıyla bir arada bulunma yeteneği, en büyük satış noktalarından biridir. Virüslere karşı tam koruma sunan mevcut en iyi seçenektir. Bu nedenle, diğer anti-virüs yazılımlarıyla çalışırken ek bir koruma önlemi olarak hizmet eder. Diğer kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımlarıyla birlikte kurabilirsiniz ve sorunsuz çalışacaktır, hatta her ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz. Tüm büyük antivirüs programları sorunsuzca kullanabilir.

Bunu da Beğenebilirsin: IObit Malware Fighter Crack

Nedir Smadav Download Full Version With Crack?

Smadav Torrent ın basit tasarımı, teknik yeterlilik seviyeleri ne olursa olsun herkes için kullanımı kolaylaştırır. En son tarama tarihi, tespit edilen toplam virüs sayısı ve program sürümü ana panelde görüntülenen detaylardan sadece birkaçı. Kullanıcılar ana ekrandan programın tarayıcı, karantina ve güncelleyici gibi birçok yardımcı programına gidebilirler. ile tarama, kapsamlı bir taramadan hızlı bir taramaya ve hatta özel bir taramaya kadar çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir. İkinci tarama yalnızca virüslerin saklanabileceği en olası yerlere bakarken, birincisi tüm sistemi inceler. Özel tarama ile müşteriler hangi dosya ve dizinlerin taranmasını istediklerini seçebiliyor.

Smadav Download Full Crack programının hem ücretsiz hem de premium sürümü bulunmaktadır. Ücretsiz sürüm tarama seçenekleri, gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncellemeler içerir ve bilgisayarınızı virüslere karşı korur. Premium sürümde parola yöneticisi, sistem düzenleyici ve ağ yöneticisi gibi yardımcı programlar bulabilirsiniz. Mevcut anti-virüs yazılımınızla birlikte kullanıldığında, oldukça hafif olmasına rağmen sisteminizin savunmasını önemli ölçüde artırabilir. , basit kullanıcı arayüzü, çeşitli tarama seçenekleri ve ek araç ve yetenekleri nedeniyle bilgisayarlarını kötü amaçlı yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı korumaya çalışan herkes için harika bir çözümdür. , ister ev kullanıcısı ister şirket sahibi olun, bilgisayarınızı tehditlerden korumanıza yardımcı olabilecek etkili bir antivirüs çözümüdür.

Rakip Trojan tarayıcılarının aksine, Smadav Key kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırmak söz konusu olduğunda en iyi seçenek olduğunu kanıtlamaz. Bu uygulamanın geliştiricileri, diğer antivirüs programlarıyla birlikte kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu nedenle, kendinize en yüksek güvenlik seviyesini garanti edebilirsiniz. İşletmeler, kafeler, mağazalar ve bu türden diğer kuruluşların tümü Smadav key’i kullanır. Bu program yalnızca kişisel bilgisayarlarda kullanılabilir ve ticari amaçlar için kullanılamaz. Smadav’ı yönetmek, çok yetenekli bir işi yönetmekle aynı hissettirmeyecektir.

Bunu da Beğenebilirsin: ESET Smart Security Crack

Smadav Pro 2023 14.9.1 + Lisans Anahtarı Ücretsiz İndir

Temel Özellikleri Nelerdir Smadav Download?

 • Birçok antivirüs programınınPro Kayıt Defteri Anahtarı ile uyumlu olduğu görülmektedir.
 • Bilgisayarınız, flash sürücünüz ve virüslere karşı güvenliğiniz sağlam bir antivirüs programından faydalanabilir.
 • Program zararlı kodların kendisini USB sürücülere kopyalamasını engeller.
 • Bilgisayarınızda bir antivirüs programının kurulu olması çok önemlidir.
 • Bu güvenlik ve gizlilik paketi ile ne bilgisayarınızın yapısının ne de USB sürücülerde saklanan verilerin risk altında olması gerekmez.
 • Bu basit yazılım bilgisayarınızın her zaman güvende olmasını sağlar.
 • Antivirüs yazılımı, enfeksiyonun yayılmasını durdurmada çok yararlı bir araç olabilir.

Ne Var Ne yok Smadav Cracked?

 • Bu revizyonda daha iyi bir hum özelliği uygulanmıştır.
 • En yeni 98058’den bile daha harika özellikler dahil edilmiştir.
 • Ziyaretçiler artık hayatı tehdit eden enfeksiyonları hızla teşhis edebilir ve tedavi edebilir.
 • Kötü amaçlı yazılımların ortadan kaldırılmasına ek olarak, Smadav Download aynı sistemi yeniden başlatma gibi
 • uygulama yöntemleri de sunar.
 • Bluetooth tabanlı virüsleri tanımlamak ve ortadan kaldırmak için daha iyi yöntemler.

Sistem Gereksinimleri:

 • Aşağıdaki Windows sürümlerinin hepsi uyumludur: XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10.
 • Gerekli minimum bellek (RAM) 1 GB’dir.
 • Disk Alanı: 30 MB kullanılabilir disk alanı gereklidir.
 • Merkezi İşlem Birimi: Intel Pentium 4 veya üstü.

Nasıl Crack Yapılır?

 • Düzeltme veya Devre Dışı Bırakma: Temel Bilgiler
 • Rar dosyasını açtıktan veya çıkardıktan sonra kurulum dosyasını açmanız yeterlidir (çıkarmak için Winrar kullanın).
 • Kurulumdan sonra kurulum programını çalıştırın.
 • Programı başlatmak için bir seri numarası gereklidir.
 • Alternatif olarak, bir keygen ile yeni bir seri numarası oluşturabilir ve programı saklayabilirsiniz.
 • Son olarak, umarım Yeni Sürüm 2022’yi beğenirsiniz.

İndirme: {link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *